Facebook YouTube Newsletter
Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka
tel. 605 735 873
Zjedź niżej, aby zobaczyć więcejPrzesuń w dół

Wirtualny Spacer Google StreetView - Czym jest, jakie daje korzyści?

Wirtualny spacer nazywany też jako wirtualna wycieczka, wirtualna prezentacja, zdjęcia 360 stopni lub zdjęcia panoramiczne. Występuje pod wieloma nazwami, jednak coraz częściej określa się go jako zdjęcia Google Streetview. To dlatego, że właśnie w usłudze Google Maps - spotykamy się dziś z nimi najczęściej.

Mówiąc w skrócie - wirtualny spacer składa się z pojedynczych zdjęć 360 stopni, które umożliwiają rozejrzenie się w dowolnym kierunku wokół nas.

Jednak  tylko w miejscu, w którym fotograf wykonał dane zdjęcie. Dlatego, aby móc przemieszczać się po budynku - wykonujemy wiele zdjęć, oddalonych od siebie co kilka metrów. Następnie łączymy pojedyncze zdjęcia 360 stopni w jedną spójną siatkę połączeń, która odwzorowuje ścieżkę, jaką chcemy oprowadzić klienta po naszej firmie.

ilosc zdjec panoramicznych

5 najważniejszych korzyści jakie da nam wykonanie Wirtualnego Spaceru

1. Prezentacja wnętrza będzie zainstalowana w Mapach Google.

Zarówno na komputerach jak i w wersji mobilnej czyli nawigacji Google na telefony. Klienci coraz częściej używają Map Google do sprawdzenia podstawowych informacji o firmie, wskazówek dojazdu oraz przeczytania opinii. Atrakcyjne i profesjonalne zdjęcia na Twoim profilu pozwolą zajrzeć do środka firmy, prezentując ją z najlepszej strony oraz tym samym zwiększając wiarygodność. mapy google wirtualny spacer wirtualny spacer w mapach na telefonie

2. Zyskasz przewagę nad konkurencją

Jeżeli Twoja konkurencja nie ma jeszcze zdjęć Google StreetView - wyróżnisz się i zyskasz przewagę. Według badań Google wizytówki ze zdjęciami i wirtualną wycieczką dwukrotnie częściej wzbudzają zainteresowanie użytkowników. fotopro360 badania wplyw wirtualnego spaceru 1 600x323fotopro360 badania wplyw wirtualnego spaceru 2 600x323fotopro360 badania wplyw wirtualnego spaceru 3 600x323

 

3. Wirtualny spacer łatwo i za darmo umieścisz na Twojej stronie internetowej.

Jeżeli nie wiesz jak - pomogę Ci. Możesz też skorzystać z mojego poradnika wideo. Dzięki temu każdy klient, będzie mógł obejrzeć prezentację wnętrza firmy. Google nie pobiera za to żadnych dodatkowych opłat.jak umiescić wirtualny spacer na stronieaplikacja wirtualny spacer na stronie www

 

4. Wirtualny spacer możesz pokazać również na profilu Facebook Twojej firmy.

Są na to dwa sposoby: specjalna aplikacja podłączona do Twojego profilu na stałe lub posty prezentujące poszczególne zdjęcia 360 stopni. Wyjaśniłem to dokładnie w osobnym filmie - ZOBACZ FILM

wirtualny spacer na facebook fotopro360

5. Wykorzystując wirtualny spacer stworzysz ciekawe grafiki do materiałów reklamowych.

Dowolny widok z prezentacji Google, łatwo przerobić np. w post reklamowy do facebooka. Możesz też zmontować film prezentujący spacer po firmie i wyświetlać go na ekranach.

Na koniec warto zastanowić się - Jak wiele korzyści daje sam fakt zaprezentowania wnętrza firmy?

Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie obiektów turystycznych, hoteli czy restauracji. Nawet idąc do dentysty - klientowi jest łatwiej zdecydować się na wizytę, w miejscu które może wcześniej zobaczyć - np. na swoim telefonie komórkowym. Jednym z moich ostatnich zleceń był wirtualny spacer po wnętrzu kliniki korekcji wad wzroku. W tym przypadku wykonaliśmy bardzo ciekawe zdjęcia 360 stopni na stole operacyjnym - dokładnie w miejscu gdzie znajduje się głowa pacjenta - w trakcie wykonywania operacji. Zobacz poniżej:

Kliknij i zobacz Wirtualny Spacer
 

Kontakt z rekomendowanym Fotografem Google

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

Nazywam się Paweł Tomalka, jestem rekomendowanym Fotografem Google StreetView. Działam na terenie całego kraju (bezpłatny dojazd). Wystawiam FV 23%. Zapraszam Cię do współpracy.

Prowadzisz firmę?

Zajrzyj na mój video-blog gdzie poznasz wiele przydatnych lifehacków oraz poradników, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę.

PRZEJDŹ DO VIDEO-BLOGA

Paweł Tomalka

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Regulamin
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności.