Facebook YouTube Newsletter
Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka
tel. 605 735 873
Zjedź niżej, aby zobaczyć więcejPrzesuń w dół

Jak dodać Wirtualny Spacer Google na stronie WWW - dwa sposoby


Wirtualny spacer jest przeze mnie umieszczany w Mapach Google - Twoi klienci zobaczą go jeśli będą przeglądać Twój profil w Mapach lub nawigacji Google.

Co jeśli Twój klient znajdzie Cię przez stronę internetową?

Tam również możesz zaprezentować wirtualny spacer i naprawdę warto to zrobić jeśli zależy Ci, żeby się nim pochwalić.  Jeśli chcesz żebym to ja dodał Wirtualny Spacer na Twoją stronę, skontaktuj się ze mną i podaj mi dane do administracji strony. 

Strony internetowe są wykonywane w różnych technologiach - obecnie najpopularniejszą z nich jest system WordPress. Aż 70% polskich stron internetowych jest wykonane w tej technologii, więc prawdopodobnie również Twoja.  Dlatego na przykładzie Wordpresa opiera się powyższa instrukcja wideo. Jeśli posiadasz dostęp do panelu administracyjnego strony oraz podstawowe umiejętności obsługi komputera - powinieneś bez problemu dać radę. Jeżeli boisz się, że coś zepsujesz - wyślij tą instrukcję administratorowi Twojej strony lub skontaktuj się ze mną. 

Aplikacja do Wirtualnego Spaceru

Jeżeli Twój wirtualny spacer prezentuje duży obiekt z wieloma pomieszczeniami - np. hotel (recepcja, kilka rodzajów pokoi, sala konferencyjna, basen, spa, restauracja). Wtedy warto rozważyć wykonanie płatnej Aplikacji do Wirtualnego Spaceru w której umieścimy odnośniki do najważniejszych miejsc w Twojej prezentacji.

Dzięki temu Klient będzie mógł łatwiej i szybciej przemieszczać się po Twojej firmie. Widoki mogą być opisane nazwami pomieszczeń. Wygląda ciekawie prawda? Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Aplikacji jej zastosowania oraz ile kosztuje wykonanie - zajrzyj na stronę Aplikacja do Wirtualnego Spaceru na Facebook i stronę WWW

Kontakt z rekomendowanym Fotografem Google

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

Nazywam się Paweł Tomalka, jestem rekomendowanym Fotografem Google StreetView. Działam na terenie całego kraju (bezpłatny dojazd). Wystawiam FV 23%. Zapraszam Cię do współpracy.

Prowadzisz firmę?

Zajrzyj na mój video-blog gdzie poznasz wiele przydatnych lifehacków oraz poradników, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę.

PRZEJDŹ DO VIDEO-BLOGA

Paweł Tomalka

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Regulamin
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności.