Facebook YouTube Newsletter
Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka
tel. 605 735 873

 

Wirtualny Spacer Google StreetView – Czym jest oraz jakie daje korzyści?

Dowiedz się czym właściwie jest wirtualny spacer oraz poznaj 5 najważniejszych powodów dlaczego warto go mieć! Szukasz Fotografa Google? Zajrzyj tutaj!

Wirtualny spacer nazywany też jako wirtualna wycieczka, wirtualna prezentacja, zdjęcia 360 stopni lub zdjęcia panoramiczne. Występuje pod wieloma nazwami, jednak coraz częściej określa się go jako zdjęcia Google Streetview. To dlatego, że właśnie w usłudze Google Maps – spotykamy się dziś z nimi najczęściej.

Mówiąc w skrócie – wirtualny spacer składa się z pojedynczych zdjęć 360 stopni, które umożliwiają rozejrzenie się w dowolnym kierunku wokół nas.

Jednak  tylko w miejscu, w którym fotograf wykonał to zdjęcie. Dlatego, aby móc przemieszczać się po budynku – wykonujemy wiele zdjęć, oddalonych od siebie co kilka metrów. Następnie łączymy pojedyncze zdjęcia 360 stopni w jedną spójną siatkę połączeń, która odwzorowuje ścieżkę, jaką chcemy oprowadzić klienta po naszym budynku.

Czym jest wirtualny spacer google?

No dobrze, wiemy już czym jest wirtualny spacer – Jakie korzyści da nam jego wykonanie?

 • Prezentacja wnętrza będzie zainstalowana w Mapach Google. Zarówno na komputerach jak i w wersji mobilnej czyli nawigacji Google na telefony. Klienci coraz częściej używają map Google do sprawdzenia podstawowych informacji o firmie, wskazówek dojazdu oraz przeczytania opinii. Atrakcyjne i profesjonalne zdjęcia na Twoim profilu pozwolą zajrzeć do środka firmy, prezentując ją z najlepszej strony oraz tym samym zwiększając wiarygodność. Wirtualny Spacer w Mapach Google na komputerze Wirtualny Spacer w Mapach Google na telefonie mobilnym
 • Jeżeli Twoja konkurencja nie ma jeszcze zdjęć Google Streetview – wyróżnisz się i zyskasz przewagę. Według badań Google – “Wizytówki ze zdjęciami i wirtualną wycieczką dwukrotnie częściej wzbudzają zainteresowanie użytkowników.” Szczegóły na temat tego badania znajdziesz poniżej.

   

   

   

   

   

 • Wirtualny spacer można bardzo łatwo i za darmo umieścić na Twojej stronie internetowej. Jeżeli nie wiesz jak – pomogę Ci. Dzięki temu każdy klient, będzie mógł obejrzeć prezentację wnętrza firmy. Google nie pobiera dodatkowych opłat hostingowych.Wirtualny Spacer można umieścić na swojej stronie internetowej
 • Wirtualny spacer możesz pokazać również na profilu Facebook Twojej firmy. Są na to dwa sposoby – specjalna aplikacja – podłączona do Twojego profilu na stałe lub posty prezentujące poszczególne zdjęcia 360 stopni. Wyjaśniłem to dokładnie w osobnym filmie – ZOBACZ FILMAplikacja do Wirtualnego Spaceru na stronie internetowej
 • Wykorzystując wirtualny spacer stworzysz ciekawe grafiki do materiałów reklamowych. Dowolny widok z prezentacji Google, łatwo przerobić np. w post reklamowy do facebooka. Możesz też zmontować film prezentujący spacer po firmie i wyświetlać go na ekranach.
  Korzyścią z posiadanie prezentacji wnętrza jest niewątpliwie możliwość prezentowania go w innych mediach
 • Na koniec warto zastanowić się – Jak wiele korzyści daje sam fakt zaprezentowania wnętrza firmy?

  Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie obiektów turystycznych, hoteli czy restauracji. Nawet idąc do dentysty – o wiele łatwiej jest klientowi zdecydować się na wizytę, w miejscu które może wcześniej zobaczyć – np. na swoim telefonie komórkowym. Jednym z moich ostatnich zleceń był wirtualny spacer po wnętrzu kliniki korekcji wad wzroku. W tym przypadku wykonaliśmy bardzo ciekawe zdjęcia 360 stopni na stole operacyjnym – dokładnie w miejscu gdzie znajduje się głowa pacjenta – w trakcie wykonywania operacji. Zobacz poniżej 🙂

 • Kliknij i zobacz Wirtualny Spacer

   

 

 • [sgrb_review id=1]

Kontakt

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

 

Nazywam się Paweł Tomalka. Działam na terenie całego kraju. Wystawiam FV 23%. Jestem Certyfikowanym Fotografem Google StreetView.
Zapraszam Cię do współpracy.

Przeczytaj opinie klientów
Paweł Tomalka

Prowadzisz własną firmę?

Zapraszam Cię na mojego bloga
z poradami dla przedsiębiorców

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.