Facebook YouTube Newsletter
Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka
tel. 605 735 873
Zjedź niżej, aby zobaczyć więcejPrzesuń w dół

Aplikacja do Wirtualnego Spaceru na Facebook i stronę WWW


Jak wiesz Twój wirtualny spacer zostanie umieszczony w Mapach Google - co za tym idzie - będzie łatwo dostępny i zobaczy go mnóstwo osób.  Jednak nie należy lekceważyć innych miejsc, w których możesz pokazać prezentację 360 stopni.

Żeby wykorzystać potencjał Wirtualnego Spaceru - umieść go na stronie internetowej oraz Facebooku

1. Zaprezentuj Wirtualny spacer na profilu Facebooku Twojej firmy

wirtualny spacer na facebooku
2. Dodaj Wirtualny Spacer na Twoją stronę internetową

wirtualny spacer na stronie internetowej

Zarówno na facebooku jak i stronie internetowej - możesz pokazać Twój wirtualny spacer darmowymi sposobami. Natomiast teraz chciałbym Ci zaprezentować mój autorski lepszy i przede wszystkim przyjaźniejszy dla Klienta sposób.

Proponuję Ci wykonanie Aplikacji do Wirtualnego Spaceru

Pozwoli na wygodniejsze nawigowanie między pomieszczeniami Twojej firmy oraz sprawi, że korzystanie z Wirtualnego Spaceru będzie łatwiejsze. Jest to rozwiązanie płatne ale o tym za chwilę.


Jak działa Aplikacja do Wirtualnego Spaceru?

Aplikacja składa się z jednego okna głównego, które prezentuje wybrany przez nas startowy widok prezentacji oraz graficznych przycisków aby wygodnie i szybko nawigować między najważniejszymi punktami w prezentacji Google.

Dobrze a więc, umieszczamy Wirtualny Spacer na fanpage facebooku Twojej firmy.

Po zamówieniu aplikacji otrzymasz ode mnie specjalnie przygotowany link instalacyjny - dzięki któremu dwoma kliknięciami dodasz wirtualny spacer na stałe do Twojego profilu facebook.

link instalacyjny apkacji

Będzie on tam zawsze widoczny, Klienci odwiedzający fanpage na komputerach będą mogli oglądać Twoją firmę - cały czas pozostając na portalu facebook. - ZOBACZ PRZYKŁAD

Teraz pora dodać aplikację na Twoją stronę internetową.

Tutaj instalacja jest również bardzo prosta, otrzymasz ode mnie specjalnie przygotowany kod html, który po wklejeniu do Twojej strony będzie wyświetlał okienko aplikacji.

kod html instalacja spaceru na stronie

Aplikacja działa na każdej stronie, ponieważ jest responsywna i dostosuje się do dowolnej wielkości ekranu. W razie problemów technicznych oczywiście służę pomocą 😉

Wygląda ciekawie prawda? To nie wszystko! Są trzy wersje aplikacji do wyboru.

wersje aplikacji do wyboru

  • Aplikacja podstawowa - 100zł netto - Zawiera cztery miniaturki do których możemy podłączyć wybrane przez Ciebie widoki z Twojego Wirtualnego Spaceru. PRZYKŁAD
  • Aplikacja rozszerzona - 300zł netto - To wersja, która idealnie nadaje się do prezentowania dużych i skomplikowanych obiektów takich jak np. Hotele. W odróżnieniu od wersji podstawowej tutaj możemy dodać więcej niż cztery miniaturki do nawigowania między pomieszczeniami. Dodatkowo możemy je również opisać - przypisując im nazwy wybranych pomieszczeń. PRZYKŁAD
  • Aplikacja rozszerzona+ - 450zł netto -  Wersja z dwoma sposobami nawigacji - posiada wszystkie funkcje poprzedniej wersji aplikacji ale dodatkowo mamy też drugi sposób wybierania pomieszczeń - tekstowe Menu u góry. Jest to przydatna funkcja jeśli chcemy pokazać dużą ilość pomieszczeń. Klient ma wtedy do wyboru dwa sposoby szybkiej nawigacji - za pomocą miniaturek lub przez wybieralne Menu tekstowe. PRZYKŁAD

Hosting aplikacji

Okej a więc są trzy wersje aplikacji - jej koszt to opłata jednorazowa. Natomiast aplikację trzeba też hostingować czyli umieścić jej pliki na jakimś serwerze. Jeśli umieścimy aplikację na Twoim serwerze - naturalnie nie ma wtedy dodatkowych opłat hostingowych. Jeżeli wolisz, żeby hostingować ją na moim serwerze - wtedy za 1 rok hostingu pobieram opłatę 30zł netto.

Kontakt z rekomendowanym Fotografem Google

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

Nazywam się Paweł Tomalka, jestem rekomendowanym Fotografem Google StreetView. Działam na terenie całego kraju (bezpłatny dojazd). Wystawiam FV 23%. Zapraszam Cię do współpracy.

Prowadzisz firmę?

Zajrzyj na mój video-blog gdzie poznasz wiele przydatnych lifehacków oraz poradników, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę.

PRZEJDŹ DO VIDEO-BLOGA

Paweł Tomalka

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Regulamin
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności.