Facebook YouTube Newsletter
Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka
tel. 605 735 873
Zjedź niżej, aby zobaczyć więcejPrzesuń w dół

Fotografia architektury i zdjęcia wnętrz


Mój cennik zdjęć reklamowych wnętrz

Czym różnią się Wirtualne Spacery od fotografii wnętrz?

Wykonując wirtualną prezentację 360° mamy możliwość poruszać się po sfotografowanym obiekcie i obracać się w dowolnym kierunku. Dzięki temu możemy wykonać zrzut ekranu czyli zapisać aktualny widok. Takie materiały graficzne doskonale nadają się do zastosowania internetowego na portalach społecznościowych, stronach WWW itp. Profesjonalna fotografia wnętrz ma zastosowanie, gdy potrzebujemy zdjęć w większej rozdzielczości nadających się do wydruku.

Fotografia wnętrz /zdjęcia obiektu wyróżniają się:

  • Bardzo dużą rozdzielczością - z każdego projektu oddaję Klientowi zdjęcia z różnych formatach, mniejszym oraz większym. Najlepszą jakość oferuje format TIFF - do druku na wielkoformatowych reklamach zewnętrznych, bilbordach oraz katalogach.
  • Każdy kadr jest bardziej przemyślany i zaplanowany - lubię wykonywać zdjęcia z różnych perspektyw (np. pokazanie obiektu z perspektywy "żaby" daje ciekawy efekt powiększenia/monumentalności tego miejsca). Zdarza mi się też wykonywać zdjęcia wykorzystując zastane otoczenie (np.  kwiaty, drzewa, krzewy)
  • Przed sesją pytam się Klienta jakie elementy chcę zaakcentować - np. fotografując dom dla firmy, która jest producentem okien, staram się, aby zdjęcia naturalnie zwracały uwagę na produkt Klienta.
  • Podobnie jak w przypadku wirtualnych prezentacji - przed sesją robię obchód po danym obiekcie i staram się zawsze coś poprawić/przestawić, zdarza się też wspólnie pozamiatać czy wytrzeć kurze w miejscach gdzie właściciel mógł o tym zapomnieć. Czasami na potrzeby sesji przestawimy np. kwiaty i po zakończeniu zdjęć właściciel nie chce przywracać tych rzeczy do starego "porządku" - jest to dla mnie zawsze miłe zaskoczenie i sprawia mi radość, że mogłem komuś pomóc!
  • Każde zdjęcie po wywołaniu jest też poddawane dodatkowej obróbce graficznej - usuwam zabrudzenia, zbędne kable, oraz różnego rodzaju "śmieci" (np. plamy oleju na kostce brukowej)

Kontakt z rekomendowanym Fotografem Google

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

Nazywam się Paweł Tomalka, jestem rekomendowanym Fotografem Google StreetView. Działam na terenie całego kraju (bezpłatny dojazd). Wystawiam FV 23%. Zapraszam Cię do współpracy.

Prowadzisz firmę?

Zajrzyj na mój video-blog gdzie poznasz wiele przydatnych lifehacków oraz poradników, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę.

PRZEJDŹ DO VIDEO-BLOGA

Paweł Tomalka

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Regulamin
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności.