Facebook YouTube Newsletter
Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka
tel. 605 735 873
Zjedź niżej, aby zobaczyć więcejPrzesuń w dół

Jak przygotować firmę do sesji zdjęciowej Wirtualnego Spaceru Google StreetView?


lista wskazowek wierualny spacer google 1

Lista wskazówek .PDF

Przed sesją zdjęciową do wirtualnego spaceru przeczytaj 5 prostych wskazówek!

1. Zadbaj o otoczenie firmy

Jeżeli masz przed wejściem trawnik - skoś go dzień wcześniej. Jeżeli jest zima, odśnież teren wokół budynku. Pamiętaj, że zdjęcia 360 stopni pokazują nie tylko Twoją firmę ale też jej okolicę (widok 360 stopni). Rozejrzyj się dzień wcześniej, co można by sprzątnąć i poprawić.Pamiętaj, że odrobina nadgorliwości nie zaszkodzi. Pozamiataj, wytrzyj parapety, posprzątaj biurka.

2. Jeśli masz przed firmą służbowe auta - umyj je.

Stare auta przed wejściem do firmy nie wpływają dobrze na wizerunek. Może Twój sąsiad jeździ starym rozgruchotanym maluchem 126p? Jeśli na co dzień lubi stanąć naprzeciw wejścia do Twojej firmy. Poproś go, żeby w dniu sesji przeparkował swoją furę w inne miejsce.

3. Zabierz ze stołów zbędne rzeczy.

Po co Ci 20 długopisów i 10 segregatorów na jednym biurku? Owszem, na stołach mogą a nawet powinny być firmowe akcesoria jednak niech też będzie czysto i schludnie. Dodatkowo dobrym pomysłem jest schowanie pojemników na śmieci, szczególnie jeśli nie są zbyt ciekawe - plastikowe kosze z wystającymi workami nie wyglądają ani trochę atrakcyjnie - na czas zdjęć lepiej je schować. Często uwagę obserwujących odwracają też kolorowe czerwone gaśnice - dobrze je schować szczególnie jeśli wystrój Twojej firmy jest bardzo elegancki lub nawiązuje do tradycji np. staropolska gospoda.

4. Schowaj rzeczy których nie chcesz pokazywać.

Prywatne zdjęcia z wakacji, fotografie bliskich z rodziny. Oczywiście jest to Twoja decyzja - może masz takie luźne podejście do pracy i chcesz żeby wirtuali goście mogli zobaczyć Cię bardziej z “ludzkiej” strony. To zależy od Ciebie i od rodzaju działalności.

5. Ostatnim ale bardzo częstym problemem który przeszkadza w trakcie wykonywania zdjęć jest nie działające oświetlenie.

W trakcie sesji zdjęciowej - nawet jeśli robimy ją za dnia, często pomagam sobie sztucznym oświetleniem. Sprawdź czy działają wszystkie halogeny i żarówki. W dniu zdjęć może być za późno, żeby je wymienić, jeśli nie będziesz mieć zapasowych.

Oczywiście w trakcie sesji również staram się Ci doradzać!

Jeśli zobaczę coś - co można by poprawić, dam znać. Jeśli uważasz część z moich uwag za przesadę - to Ty jesteś szefem, ja tylko staram się pomóc! 🙂 Zobacz, jak zrobić wirtualny spacer z rekomendowanym fotografem Google?

Kontakt z rekomendowanym Fotografem Google

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

Nazywam się Paweł Tomalka, jestem rekomendowanym Fotografem Google StreetView. Działam na terenie całego kraju (bezpłatny dojazd). Wystawiam FV 23%. Zapraszam Cię do współpracy.

Prowadzisz firmę?

Zajrzyj na mój video-blog gdzie poznasz wiele przydatnych lifehacków oraz poradników, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę.

PRZEJDŹ DO VIDEO-BLOGA

Paweł Tomalka

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Regulamin
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności.