Facebook YouTube Newsletter
Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka
tel. 605 735 873
Zjedź niżej, aby zobaczyć więcejPrzesuń w dół

Wynajem kamery 360 stopni – porównanie jakości

WIDEO

NOWOŚĆ!

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

 

Przeczytaj opinie moich Klientów


polecenie krispol

"Od początku naszej współpracy wszystkie zlecenia realizowane są szybko i terminowo. Fotografie Pawła charakteryzuje własny styl, kreatywne podejście do tematu, dbałość o detale i wysoka jakość. Paweł jest wirtuozem fotografii, który doskonale odpowiada na nasze potrzeby, a przy tym jest osobą otwartą, sympatyczną i dbającą o rozwój warsztatu. Z przyjemnością rekomenduję usługi Pana Pawła Tomalki wszystkim poszukującym solidnego i wszechstronnego Partnera w zakresie fotografii oraz wirtualnych spacerów."

Katarzyna Kozłowska
Kierownik Marketingu
KRISPOL Sp. z o.o.


polecenie kanlux

"Polecam usługi Pana Pawła - fotopro360.pl. Profesjonalne podejście do zlecenia i świetnie wykonany spacer 360 naszego obiektu. Pan Paweł na każdym etapie zlecenia okazywał się pomocny i służył cennymi uwagami."

Krzysztof Boruszewski
Specjalista ds. Marketingu
Kanlux SA


data space logo

"Z czystą przyjemnością polecam usługi Pawła Tomalki. Doskonała jakość zdjęć, umiejętność uchwycenia najmniejszych detali, pomysłowość i sprawność realizacji projektu, a do tego bardzo odpowiedzialne podejście do współpracy - i autentyczna serdeczność. Razem z zespołem Data Space jesteśmy niesamowicie zadowoleni z wirtualnego spaceru, który Paweł zrealizował w naszym Data Center."

Tomasz Podgórski
Chief Revenue Officer
Data Space Sp. z o.o.


polecenie sprawnymarketing

"To co najbardziej cenie u Pawła to jego elastyczność i gotowość do działania w każdych okolicznościach eventowych a także szybkość i terminowość z jaką realizuje zlecenia."

Cezary Lech
CEO
SprawnyMarketing


polecenie apartamentywkrynicy

"Firmę fotopro360.pl cechuje najwyższa jakość usług za przystępną cenę oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia. Zdecydowanie polecam wszystkim potencjalnym klientom!"

Paweł Tomkiewicz
Właściciel
Apartamenty w Krynicy.eu


polecenie kruszyna

"Profesjonalizm za umiarkowaną cenę, elastyczne i kreatywne podejście do oczekiwań klienta. Z pewnością będę kontynuował współpracę z firmą fotopro360 przy kolejnych projektach. Zdecydowanie polecam."

Leopold Habiniak
Właściciel
Gospoda Kruszyna


polecenie capri

"Serdecznie polecam firmom, które chcą zareklamować swoje usługi i towary, jak i przyszłym Nowożeńcom! 1f642 Paweł, to fotograf z pasją!"

Sławek Kierzek
Właściciel
Restauracja Capri


polecenie ventus

"Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą fotopro360 - Paweł Tomalka, za wysoką jakość świadczonych usług oraz rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Klasa przedsiębiorstwa widoczna jest także we wsparciu merytorycznym - doradztwo stoi tu na naprawdę wysokim poziomie. Firma Godna polecenia."

Zbigniew Wiatr
Właściciel
Restauracja Ventus


sprawnemeblowanie.pl logo

"Gorąco polecamy!! Świetny fotograf, cierpliwy, dbający o każdy szczegół zdjęcia. Do tego słowy i terminowy! Polecamy wszystkim, którzy chcą wykonać zdjęcia swoich produktów, przygotować portfolio czy udokumentować realizacje. My planujemy już kolejne sesje!"

Właściciele
www.sprawnemeblowanie.pl


iclinica logo

"Bardzo polecam usługi fotopro360.pl. Miałem przyjemność osobiście uczestniczyć w trakcie wykonywania zdjęć panoramicznych i jestem pod wrażeniem rzetelności oraz zaangażowania Pana Pawła w powierzone mu zlecenie. Warto nadmienić, iż sprzęt, którym zdjęcia były wykonywane był wysokiej jakości i nie miałem żadnych uwag co do jakości finalnego rezultatu - spaceru 3D oraz zdjęć. Polecam wszystkim, dla których wysoka jakość jest najważniejsza."

Mateusz Jabłoński
Właściciel
iClinica.pl


cenos logo

"Z Pawłem współpracowaliśmy podczas dwóch sesji zdjęciowych, współpraca przebiegła bardzo dobrze, szybko i co najważniejsze oczekiwany rezultat przeszedł nasze oczekiwania, wykonane zdjęcia są bardzo profesjonalnie, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Polecamy!"

Paulina Czarnota
Marketing Specialist
Cenos Sp. z o.o.


logo steel chill

"Rzetelny, kreatywny, sympatyczny – taki właśnie jest Paweł. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Zawsze służy radą, a ponadto jest słowny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotografii produktów, które dla nas wykonał. Paweł jest wyjątkowo profesjonalny i dba o każdy szczegół. Zdecydowanie będziemy kontynuować naszą współpracę."

Anna Błaszczyk
Właściciel
Steel&Chill


polecenie twojstartup

"Firma fotopro360 działa w ramach Fundacji "Twój StartUp". Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej rozwoju, w którym również mamy swój wkład. Cenimy naszą współpracę oraz chcemy dalej podejmować wspólne wyzwania."

Aleksandra Dębczyńska
Koordynator
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka

Strzeszyńska 184

60-479 Poznań

tel. 605 735 873

Wykonuje zdjęcia na terenie całego kraju.

Kontakt z rekomendowanym Fotografem Google

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

Nazywam się Paweł Tomalka, jestem rekomendowanym Fotografem Google StreetView. Działam na terenie całego kraju (bezpłatny dojazd). Wystawiam FV 23%. Zapraszam Cię do współpracy.

Prowadzisz firmę?

Zajrzyj na mój video-blog gdzie poznasz wiele przydatnych lifehacków oraz poradników, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę.

PRZEJDŹ DO VIDEO-BLOGA

Paweł Tomalka

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Regulamin
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności.