Facebook YouTube Newsletter
Rekomendowany Fotograf Google - Paweł Tomalka
tel. 605 735 873
Zjedź niżej, aby zobaczyć więcejPrzesuń w dół

Cennik Wirtualny Spacer Google - Jak porównać oferty fotografów?

Wyceń wirtualny spacer indywidualnie:

Podaj ilość zdjęć 360
*minimalna wartość to 5 zdjęć
Koszt
(całkowity koszt netto)
- zł
Oblicz koszt

 

Do kosztu zdjęć należy doliczyć 23%VAT

Masz pytania? Zadzwoń 605 735 873

Dojazd na terenie całego kraju BEZPŁATNY.darmowy dojazd

Jak porównać oferty różnych fotografów? (koszt)

Przed realizacją spaceru, chcesz porównać oferty różnych fotografów. Jak zrobić to rzetelnie? Tak samo jak porównujesz inne produkty w sklepie np. czekoladę. Aby porównać koszt dwóch czekolad zwracamy uwagę na koszt takiej samej ilości czekolady - na przykład cenę za 1kg. 

Jak porównać oferty różnych fotografów? Musimy określić z ilu zdjęć 360 będzie się składał wirtualny spacer. Wtedy możemy zapytać różnych fotografów o wycenę konkretnej ilości zdjęćW ten sposób uzyskamy rzetelną wycenę oraz spacer składający się z tej samej ilości zdjęć. Na tej stronie (powyżej) możesz wpisać ilość zdjęć do kalkulatora - który automatycznie policzy cenę wirtualnego spaceru. Oczywiście poza ilością liczy się też jakość zdjęć ale do tego przejdziemy sobie w następnych akapitach. (dlatego też często kupujemy Nutellę chociaż nie jest najtańsza...)

Jak policzyć ilość zdjęć do wirtualnego spaceru?

To bardzo proste - kierując się moim poradnikiem możesz w łatwy sposób zaplanować ilość zdjęć do Twojego wirtualnego spaceru. Serdecznie polecam Ci tą metodę ponieważ nie tylko zrozumiesz jak działa wirtualny spacer ale też świadomie zdecydujesz jak zaprezentować wnętrze Twojej firmy. Po określeniu ilości zdjęć skorzystaj z kalkulatora (dostępnego na górze tej strony).

Jeśli nie masz czasu lub po prostu wolisz zostawić to zadanie komuś innemu - wyślij mi na maila pawel@fotopro360.pl plan budynku. Może to być plan narysowany odręcznie lub plan architektoniczny jeśli taki posiadasz. Najważniejsze to żeby z planu jasno wynikało jak rozłożone są pomieszczenia do których chcemy wejść w trakcie wykonywania sesji zdjęciowej oraz jakiej są one wielkości. W odpowiedzi postaram się wysłać Ci moją propozycję rozmieszczenia zdjęć panoramicznych oraz wycenę wirtualnego spaceru.

Fotograf Google - co to w ogóle znaczy?

Zacznijmy od tego, że listę wszystkich fotografów uczestniczących w programie Google StreetView w tym między innymi moje nazwisko - znajdziemy na specjalnej dedykowanej temu stronie Google. Natomiast nie oznacza to, że wszyscy fotografowie są zatrudnieni przez firmę Google oraz, że każdy z nas wykonuje zdjęcia w tej samej cenie. Jest wręcz przeciwnie - każda osoba na tej liście jest indywidualnym niezależnym podmiotem. Czasami są to fotografowie zajmujące się tylko fotografią Google StreetView ale bardzo często są to firmy, dla których wykonywanie spacerów Google jest tylko jedną z wielu świadczonych usług. Zdarza się też, że na liście znajdziemy fotografów, którzy na co dzień mają inną stałą pracę a wykonywanie zdjęć do Google StreetView traktują jako dorywczy zarobek.

Czy każdy fotograf Google gwarantuje taką samą jakość i obsługę?

W związku z tym co napisałem powyżej - muszę niestety stwierdzić, że status fotografa Google już dawno niczego nie gwarantuje. Każdy może działać na własnych zasadach, podobnie jest też z jakością zdjęć, fotografowie sami decydują jakim sprzętem robią zdjęcia oraz w jaki sposób poddają je dodatkowej obróbce. Warto o tym wiedzieć ponieważ jeśli zależy nam na naprawdę wysokiej jakości zdjęć to przed wybraniem fotografa powinniśmy zapoznać się z jego portfolio. Podejrzanie niska cena często wiąże się z bardzo słabą jakością zdjęć.

Jakie jest moje doświadczenie?

Osobiście jestem fotografem Google od roku 2013, zajmuje się też tradycyjną fotografią wnętrz  oraz innymi rodzajami fotografii reklamowej. Jednak wirtualne spacery są moją specjalizacją. Jakość zdjęć jest dla mnie bardzo ważnym aspektem, co potwierdzić mogą opinie moich klientów oraz moje portfolio. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to nagrałem osobny film na temat jakości zdjęć, dowiesz się tam, na co zwracać uwagę - ZOBACZ FILM

Czy poza tym są jakieś inne dodatkowe ukryte opłaty?

Tak jak napisałem wyżej - każdy fotograf może działać na własnych zasadach. Dlatego na to pytanie odpowiem w moim imieniu:

-Nie! Cena sesji zdjęciowej obejmuje cały proces przygotowania zdjęć od przyjazdu do Klienta do publikacji zdjęć w Mapach Google. Zdjęcia są hostingowane na serwerach w systemie StreetView. Google nie pobiera za to żadnych dodatkowych opłat! Dojazd na terenie całego kraju jest darmowy. Zdjęcia możesz też za darmo umieścić na stronie WWW lub profilu Facebook.

Wiesz już jaki będzie koszt - tylko czy to Ci się opłaci?

Jak widzisz koszt wirtualnego spaceru może się znacznie różnić w zależności od ilości zdjęć. Widełki sięgają od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Czy jest to opłacalna inwestycja? Zanim podejmiesz decyzję przeczytaj koniecznie artykuł “Czy opłaca się wykonać Wirtualny Spacer Google?” - dowiesz się w nim jak policzyć czy koszt wirtualnego spaceru zwróci się Twojej firmie.

Artykuł poparłem prawdziwymi danymi statystycznymi oraz podałem przykłady kilku rodzajów działalności. Jestem pewien, że nie tylko zwróci Ci się koszt wirtualnego spaceru ale również będziesz z niego czerpać korzyści przez długi okres czasu.

Jeśli masz jakieś pytania do cennika lub chciałbyś/chciałabyś uzyskać indywidualną wycenę skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo.

 

 

 

Działam na terenie całego kraju, dojazd do klienta jest BEZPŁATNY. Wykonywałem już zdjęcia w miastach : Bolesławiec, Katowice, Częstochowa, Radzionków, Krynica Zdrój, Poznań, Inowrocław, Warszawa, Ostrzeszów, Września, Kórnik, Kalisz, Żerków, Blizanów, Nowy Sącz, Jarocin,  Wolbrom, Kraków, Leszno, Skorzęcin, Konin, Gniezno, Gdańsk, Toruń, Wrocław, Golub Dobrzyn, Borek, Zielona Góra, Nowy Tomyśl, Kraków

Kontakt z rekomendowanym Fotografem Google

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@fotopro360.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

Nazywam się Paweł Tomalka, jestem rekomendowanym Fotografem Google StreetView. Działam na terenie całego kraju (bezpłatny dojazd). Wystawiam FV 23%. Zapraszam Cię do współpracy.

Prowadzisz firmę?

Zajrzyj na mój video-blog gdzie poznasz wiele przydatnych lifehacków oraz poradników, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę.

PRZEJDŹ DO VIDEO-BLOGA

Paweł Tomalka

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Regulamin
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności.